NASZA MISJA

Chcemy inspirować ludzi do wzięcia odpowiedzialności za budowanie swojej finansowej przyszłości.

WARTOŚCI SĄ DLA NAS BARDZO WAŻNE

8694481828_5209be7a50_b

WOLNY WYBÓR

To od nas zależy decyzja, którą drogą pójdziemy. Wolność to sztuka tworzenia życia według własnych wartości i zasad. Naszą intencją jest dawać ludziom możliwość wolnej ekspresji, wyrażania własnej twórczości oraz pracy na własną rękę.

ABUIABACGAAg9Z3LuQUo9NXzmQIwoAs4gAo

DOSKONAŁOŚĆ

Na poziomie podejmowania decyzji wybieramy intencję doskonałości, aby to co robimy było jak najlepszej jakości i służyło jak największemu dobru innych ludzi. Żeby osiągnąć wysoki poziom i podnieść standardy życia na całej planecie, angażujemy swój czas, energię i pracę.

mood-people-happy-wallpaper-1680x1050 - Magic4Walls.com

CZAS

Nasz czas jest ograniczony, a naszą rolą jest nadawać mu największą wartość. Jesteśmy wdzięczni za dar życia i naszą życiową energię. Poprzez konstruktywne działanie, z radością wyrażamy siebie i wykorzystujemy swój czas najlepiej jak potrafimy.

featured-digital-marketing

UCZCIWOŚĆ

Za fundamentalne w naszej pracy uważamy mówienie sobie prawdy. Ludzie, którzy są przykładem tego o czym mówią, sprawiają, że inni doświadczają tych rzeczy i mają efekty. Aby inspirować innych, powinniśmy być wobec siebie szczerzy i uczciwi.

por-que-contratar-uma-consultoria-ambiental

ROZWÓJ

Z odwagą przyglądamy się naszym wewnętrznym ograniczeniom. Jesteśmy otwarci na nieustanną naukę i rozwój.  Ceną, którą płacimy za nasz wzrost jest popełnianie błędów, a największym wyzwaniem postrzeganie ich wyłącznie jako lekcje.

Intellectual property protection

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Umysł człowieka to wspaniałe narzędzie, dlatego powinniśmy wziąć za nie 100% odpowiedzialności. Zamiast szukać wymówek i usprawiedliwiać swoje złe samopoczucie, szukamy rozwiązań naszych problemów w nas samych - nie zaś w świecie zewnętrznym.

W CZYM JESTEŚMY DOBRZY

Robimy to co kochamy najbardziej i najlepiej jak potrafimy. Dążymy do tego, aby robić tego więcej. Nie bierzemy nic do siebie. Nastawiamy się na dzielenie się. Korzystamy z szansy jaką jest czas. Koncentrujemy się na teraźniejszości. Odpowiadamy za naszą przyszłość. Podejmujemy ryzyko. Posiadamy otwartość na naukę i rozwój. Czerpiemy radość z procesu tworzenia i ciągłego przekraczania tego, co komfortowe. Idziemy krok za krokiem naprzód. Cenimy rozwój intelektualny. Jesteśmy optymistyczni i pełni nadziei. Odczuwamy spokój i relaks. Trzymamy się zasad i standardów etycznych. Szukamy możliwości i prawdziwego bogactwa. Interesuje nas twórcze i kreatywne podejście. Czerpiemy energię z inspiracji i intencji. Otrzymujemy to, co dajemy z siebie. Realnie postrzegamy rzeczywistość. Doceniamy wszystko, czego doświadczamy w życiu. Akceptujemy sytuacje takimi, jakie są. Wartościujemy, co jest ważne, a co nie. Oczekujemy sukcesu. Kochamy i chcemy kochać.

Dyscyplina
%
Optymizm
%
Kreatywność
%