PEOPLE OF THE FUTURE

KIM JESTEŚMY ?

Grzegorz Frąckowiak. Mam 31 lat. Pochodzę ze Stargardu. Z zawodu jestem sprzedawcą, z wykształcenia profesjonalnym doradcą finansowym. Od kilku lat specjalizuję się w zabezpieczeniu kapitału (metale szlachetne), inwestycjach oraz zarabianiu przez internet. Uwielbiam piłkę nożną, dobre kino, czytać książki, tworzyć wartość oraz pracę zespołową. Ponad rok temu powołałem do życia projekt "People of the Future". Kocham swój zespół i pracę z Nimi!

Moją misją jest pomaganie ludziom w osiąganiu wolności finansowej. Chcę swoim przykładem inspirować innych do podejmowania działania. Biorę na swoje barki przywództwo i odpowiedzialność za efekty moich przyjaciół oraz partnerów. Z radością dzielę się swoim doświadczeniem i pozytywną energią. Nigdy się nie poddaję!

Za swój największy sukces uważam zbudowanie zwycięskiego zespołu w Szczecińskiej Lidze Piłki Nożnej. Koledzy z boiska najbardziej cenią moją nieustępliwość. Chciałbym powtórzyć ten wynik na płaszczyźnie biznesowej.

1013737_843319225708775_1678170020733710265_n
10349220_314700078717845_115665079160355866_n

Emil Lisowski. Od dwóch lat czynnie interesuję się i pogłębiam swoją wiedzę na temat nowoczesnych technologii w internecie, a w szczególności rewolucji jakie dają i co za sobą niosą kryptowaluty. Jestem przekonany, że kryptowaluty będą taką samą rewolucją dla świata finansów jaką był internet dla świata komunikacji.

 

18450168_1909960495906856_365858072_n

Artur Mazur. Wychowany pod Koszalinem, sercem Szczecinianin, duszą z całym świtem. Z "zawodu" specjalista ds. odszkodowań.. Aktywny słuchacz - sprzedawca - introwertyk. Entuzjasta wystąpień publicznych - 2 lata praktyki na scenie jako aktywny członek klubu mówców Sedina Toastmasters (w tym prezes klubu). Prowadzący szczecińskiego marszu Szlachetnej Paczki (2015/2016). Pasjonat budowania marki w socjal media oraz storytellingu. Najbardziej lubię? - patrzeć jak osoby wokół mnie są po prostu szczęśliwe. Wielką radość sprawia mi tworzenie tekstów, wystąpień jak i samego siebie. W życiu kieruje się sercem i byciem prawdziwym sobą, bo wtedy człowiek więcej czuje, szczerzej mówi i ...słucha bardziej. W People of the Future po to by dać innym od siebie jeszcze więcej.

sacharoza

Marcin Sacharczuk. Jestem szczęśliwym mężem oraz ojcem, mam wspaniałą córkę i syna. Spędziłem ponad 15 lat na pracy w korporacjach dużych i małych. Moim celem i planem na życie jest wsparcie i niesienie pomocy ludziom, którzy otworzyli spadochron i wiedzą, że jest inna możliwość, nie chcą tracić życia swojego i rodziny w labiryncie systemu.

22016436_1127691417333453_2067863840_n

Andrzej Korbaczyński."Tyle jesteś wart ile możesz od siebie dać" - to główna dewiza mojego działania, ale dawać trzeba mądrze. Wolontariusz w Akademii Przyszłości. Mąż i Tata, a na co dzień żołnierz zawodowy. Z wykształcenia ukończone studia I i II stopnia o kierunku elektrotechnika. Mając świadomość zmieniającej się dynamicznie płaszczyzny finansowej świata i sposobu zarabiania, aktywnie działam i rozwijam się w profesjonalnej Grupie Ludzi Przyszłości. Otwarty na wszelkie propozycje współpracy i rozwoju w nowoczesnych, także nowych dla mnie dziedzinach.

18403254_1690801547615697_7730100960345471915_n
Paulina Dąbkowska. Niepoprawna optymistka, pełna energii, zawsze gotowa do działania. Z wykształcenia socjolog zarządzania i menadżerstwa, z zawodu żołnierz, na co dzień szczęśliwa mama małej Julii. "Od kilku lat pracowałam na poczucie bezpieczeństwa dla siebie i swojej rodziny. Pragnęłam jak każda mama spokojnie pójść na urlop macierzyński, nie martwić się o powrót do pracy i mieć zaplecze finansowe, tak by móc realizować swoje plany, marzenia.
Dlatego też wyznaczyłam sobie ambitne cele i konsekwentnie dążyłam do ich realizacji, nieustannie inwestowałam w siebie - cegiełka po cegiełce budowałam mocne filary. W życiu znalazłam to, czego potrzebowałam najbardziej - prawdziwą miłość, opartą na wzajemnym szacunku, szczerości i  wsparciu.
Wartości, którymi kieruję się na co dzień to...
* wszystko jest możliwe
* zmiany są dobre - nie należy ich unikać
* odpowiedzialność za swoje działania
* dziel się z ludźmi swoim szczęściem
Od kilku miesięcy z ogromnym zaangażowaniem zajmuje się biznesem internetowym, by osiągnąć niezależność finansową, tak aby w niedalekiej przyszłości mieć więcej czasu dla przyszłego męża i córeczki, spełniać swoje marzenia.
Nie są mi obce pojęcia re-inwestycji i dywersyfikacji, nieustannie się rozwijam, nie boję się zmian, nie akceptuje żadnych wymówek; realnie określam swoje możliwości, dobieram strategię, poszukuję ludzi o pozytywnej energii, chcących budować swoją finansową przyszłość.
Nie mam zamiaru nikogo namawiać by robił to samo... jestem przekonana, że każdy chce posiadać stabilną przyszłość.
18471412_1419775938089299_256544310_n

Katarzyna Strużyńska. Mój największy skarb to moja córka. Jestem niepoprawną optymistką kochającą życie i ludzi. Otwarta, uśmiechnięta, z całą masą pozytywnej energii, którą dzielę się z innymi. Lubię słuchać ludzi, motywować i pomagać w odkrywaniu silnych stron. Nigdy się nie poddaje, z trudnych sytuacji wyciągam wnioski i idę dalej. W życiu dostałam wiele lekcji i tej wiedzy nie chcę i nie mogę zostawić dla siebie, więc chętnie dzielę się swoim doświadczeniem. Ważne dla mnie jest życie w zgodzie z sobą, wdzięczność i miłość do drugiego człowieka i jako odpowiedź na wszystko co się przydarza.

11225742_10203778664781251_7601627948325666491_n

Barbara Kromska. Właścicielka firmy, trener, członek zarządu Stowarzyszenia Szersza Perspektywa. Miłośniczka książek. rozwoju osobistego i sportów wodnych. Osoba otwarta, optymistyczna, przedsiębiorcza.

SKORPIONS_182
Krzysztof Kapuścinski. Zodiakalny koziorożec, który z uporem dąży do obranego celu. Wierny postanowieniom, rzadko kiedy się poddaje, walczy o swoje. Lojalny i zaradny. Uważa, że ​​nie ma rzeczy niemożliwej do zrealizowania - wystarczy tylko nauczyć się jak to zrobić! Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch wspaniałych córeczek. Ceni sobie życie ponad wszystko, stąd miedzy innymi zainteresowanie zarabianiem w internecie. Zaoszczędzony czas może wydać na spędzanie go z rodziną. Jego głównymi zainteresowaniami są czynne uprawianie Wing Chung Kung Fu, enduro MTB, DH, siłownia oraz zdrowy styl życia. Jedną z ważniejszych wyznawanych wartości jest wolność. Wolność całkowita, osobista, finansowa, jak również uniezależnienie się od innych jednostek (państwa, pracodawcy). Jego misją jest, aby pomóc ją osiągnąć jak największej liczbie osób. Specjalizuje się w budowaniu wizerunku na mediach społecznościowych, budowaniu baz e-mailowych, budowaniu i utrzymaniu relacji z kontaktami e-mail.

18424819_1891386591138604_320927150_n

Tomasz Mazur. "Od zawsze pragnąłem pomagać ludziom, bo w głębi serca wiedziałem, że to jest to co lubię robić i daje najwyższą wartość. Robiłem to jako ratownik medyczny, robię jako student dietetyki i członek koła naukowego, natomiast teraz pomagam ludziom nie tylko w poprawie ich zdrowia, ale także w ich rozwoju finansowym, a co za tym idzie - na zmianie ich życia. Dlatego też wybrałem grupę „People Of The Future” bo tam znalazłem ludzi o podobnym celu i spojrzeniu na życie, którzy wiedzą, że aby zmienić przyszłość trzeba kształtować teraźniejszość."

Michał-5

Michał Michalski. Trener skuteczności osobistej. Pomaga osobom prywatnym i firmom w skutecznym realizowaniu ich celów, za pomocą praktycznej wiedzy psychologicznej. Szkolił się u wielu ekspertów światowej klasy takich jak Tony Robbins, Brian Tracy czy John Maxwell. Swoją przygodę z biznesem zaczął w wieku 16 lat, kiedy to podjął swoją pierwszą działalność. Sport jest nieodłącznym elementem jego życia. Czynnie trenuje skok o tyczce. Jego motto brzmi: "Wiedza wartościowa, to wiedza używana w praktyce".

aga

Agnieszka Studzińska-Krobaczyńska.''Im więcej dajesz tym podwójnie do Ciebie wraca.'' Przeciwności losu sprawiają, że chęć do działania  jest jeszcze większa. Życia nauczyło mnie, że po każdej porażce nie należy się poddawać, tylko podnieść się i iść dalej. Uwielbiam ludzi, zwłaszcza dzieci, kino i taniec. Jestem osobą aktywną, która dużo się śmieje. Należę do zespołu kościelnego Nihil Novi. Jestem odpowiedzialna i otwarta na nowe rzeczy. Lubię pomagać. Pracuję na rzecz innych. Udzielam się aktywnie w szkołach. Jestem żoną i mamą trzech skarbów. Postawiłam na rodzinę, która jest moim cudownym światem, bez którego życie nie byłoby takie jakie jest. Za najważniejsze uważam przekazywanie dzieciom moich największych wartości życiowych. Moje życie oparte jest na tym co czuje serce i tym kieruje się na co dzień.