KODEKS HONOROWY PEOPLE OF THE FUTURE

Tworzenie najbardziej profesjonalnej i inspirującej społeczności to nie bułka z masłem. Od początku powstania naszej grupy, mierzyliśmy wysoko. Nie zależy nam na tym, aby być dobrym zespołem ludzi nastawionych na cel – chcemy być najlepsi w swojej branży!

Umiejętność tworzenia mistrzowskich zespołów wymaga dużej dyscypliny, pewności siebie, spokoju i skupienia. Aby wydobyć z nas wszystko to co najlepsze, postanowiliśmy zrobić duży krok do przodu – stworzyliśmy najsilniejsze z możliwych narzędzi wykorzystywanych we wszystkich wielkich biznesach.

Po kilkunastu miesiącach od kiedy jesteśmy razem oraz kilkudziesięciu godzinach intensywnej burzy mózgów, możemy z radością oznajmić światu: zrobiliśmy to! Stworzyliśmy swój własny Kodeks Honorowy, czyli zbiór zasad, który jest świadectwem tego w co wierzymy.

Głęboko wierzymy, że jesteśmy na początku niesamowitej drogi do wolności, a nasz Kodeks Honorowy zbuduje w nas zaufanie, jedność i energię potrzebną do wydobywania tego, co najlepsze w nas.

Jesteśmy grupą ludzi o głęboko zakorzenionych wartościach w naszych sercach. Naszą intencją jest przyciągać do siebie ludzi, którzy dążą do takich samych standardów postępowania i wydajności jak my – PEOPLE OF THE FUTURE.

Nasz Kodeks zawiera proste i potężne reguły, jak choćby ta, aby być odpowiedzialnym za efekty swojej pracy. Jest łatwy do zrozumienia, a od wczoraj nie podlega żadnym negocjacjom i wielorakim interpretacjom. Określa nas i nasze cele, aby w trudnych momentach trzymać się razem.

Jesteśmy szczęśliwi i dumni z drogi jaką wspólnie obraliśmy! A to dopiero początek…

One thought on “KODEKS HONOROWY PEOPLE OF THE FUTURE

  1. Dorota Reply

    Dobra robota! Klarowne zasady… jasne i czytelne reguły… to jest to, czego trzeba było

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *