Przyszłość płatności

Żyjemy w cyfrowym świecie, w którym internet zrewolucjonizował naszą ekonomię. Jest dużo pracy do wykonania, aby pojęcia takie jak blockchain czy bitcoin weszły do powszechnej świadomości.

People of the Future od początku powstania stawiało na praktyczną edukację. To nasza dźwignia, ponieważ żyjemy zmianą, jesteśmy elastyczni i chcemy się rozwijać.

Kika dni temu, 6 sierpnia, najbardziej głodni wiedzy członkowie naszej społeczności, mieli zaszczyt gościć na konferencji „Kryptowaluty – przyszłość płatności”, która odbyła się w Silver Hotel w Szczecinie.

Nie byłoby tej możliwości, gdyby nie inicjatywa naszego eksperta od technologii łańcucha bloków, która zmienia naszą rzeczywistość w oka mgnieniu – Emila Lisowskiego.

Jesteśmy wdzięczni jednemu z naszych liderów, ponieważ praktyczna wiedza o kryptowalutach i sieci blockchain jest na wagę złota.

Mówi się, że bitcoin jest złotem XXI wieku. Być może na takie porównanie jest zbyt wcześnie. Nie mniej jednak obecny system finansowy ulega transformacji i warto być na bieżąco.

Czy kryptowaluty zastąpią prawny środek płatniczy? Czas pokaże.

A skąd czerpać rzetelne informacje o rynku, który tylko w ostatnich kilku latach uczynił setki tysięcy ludzi na całym świecie bogatymi?

Oczywiście od praktyków, a do takich można zaliczyć geniusza programowania Daniela Dabka, który był gościem specjalnym konferencji i tzw. wisienką na torcie.

Jesteśmy szczęściarzami, że poznaliśmy Daniela osobiście i jako jedni z pierwszych w Polsce, mieliśmy dostęp do informacji bezpośrednio od źródła.

Daniel to osoba, która zna rynek od podszewki i brała udział w tworzeniu wielu czołowych kryptowalut świata. Bezcenna wiedza, którą nam przekazał, pozwoli nam wszystkim wziąć udział w największym transferze majątku w historii.

Dziękujemy za wszystko!

Jeśli interesuje Cię temat blockchain – przez wielu nazywany największą historią świata – zapraszamy do kontaktu. Więcej o konferencji na naszym fanpage’u.

Obiecujemy, że do tematu kryptowalut wrócimy jeszcze niejednokrotnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *